Overslaan en naar de inhoud gaan
Sporthal De Ruffel

SPORTGALA

Op vrijdag 2 maart werden in het Hoevegebouw van domein de Ghellinck de laureaten bekendgemaakt:

Jeugdsporter 2017

  • Stijn Thienpondt - atletiek en running
    prestaties 2017:
    • Provinciaal kampioen Oost-Vlaanderen 1e jaar scholieren - 4650m - 15 min 32 sec
    • Belgisch kampioen 1e jaar scholieren - 4420m - 14 min 31 sec
    • Gewonnen veldlopen: Zwijnaarde - Deinze - Roeselare - Oudenaarde - Ertvelde
  • Romee Verbeke - kunstschaatsen
    prestaties 2017:
    • Icetalent Trophy Hasselt - advanced novice: goud
    • Coupe du Printemps (LUX) - advanced novice: 8e plaats
    • Antwerp Diamond Trophy - advanced novice: 4e plaats
    • Volvo Open Cup (LET) - novice B: zilver
    • Belgisch kampioenschap Liedekerke - advanced novice U15: goud

Sportverdienste 2017

  • Jade Schockaert - voetbal
    Eerste vrouwelijke voetbaltrainer in Vlaanderen die een mannenteam (1e ploeg) coacht.
  • Pieter Deleurere - voetbal
    Penningmeester en gerechtelijk correspondent bij voetbalclub Sparta Wortegem, zet zich al jaren belangeloos in voor de club.

Individuele sportbeoefenaar 2017

  • Charline De Waele - atletiek en running
    prestaties 2017:
    • Belgisch kampioenschap piste indoor Gent
      • 400m (65+): zilver
      • 1500m (65+): zilver
    • Belgisch kampioenschap piste outdoor Ninove
      • 400m (65+): zilver
      • 800m (65+-): goud
      • 1500m (65+): goud
      • 5000m (65+): goud + Belgisch record
      • 10000m (65+): goud + Belgisch record
    • Belgisch kampioenschap op de weg Lokeren
      • 10000m (65+): goud
    • Belgisch kampioenschap op de weg Wevelgem
      • halve marathon (65+): goud
    • Belgisch kampioenschap veldlopen Lokeren
      • 4399m (45+): goud 
  • Jarno De Meuleneire - motocross
    prestaties 2017:
    • Belgisch kampioenschap MCLB Nieuwelingen mx2
      • Beernem: 1e plaats
      • Aalter: 1e plaats
      • Aspelare: 1e plaats
      • Tielt: 1e plaats
      • Volkegem: 1e plaats
      • Oostrozebeke: 1e plaats
      • Wingene: 1e plaats
  • Braam Merlier - wielrennen en veldrijden
    prestaties 2017:
    • Elite zonder contract
      • BK Elite zonder contract Oostende: 2e plaats
      • Veldrit Assenede: 1e plaats
      • Veldrit Balan-Ardennes: 1e plaats
      • Veldrit Boortmeerbeek: 1e plaats
      • National Trophy Gravesend: 1e plaats
      • National Trophy Bradford: 1e plaats
      • Veldrit Dagmersellen: 2e plaats
  • Tim Merlier - wielrennen en veldrijden
    ​​​​​​​prestaties 2017:
    • Elite met contract
      • BK Elite met contract Oostende: 4e plaats
      • Veldrit Otegem: 4e plaats
      • Augustijn Parkcross Maldegem: 3e plaats
      • Veldrit Hasselt: 4e plaats
      • Zilvermeercross Mol: 4e plaats
      • Azencross Loenhout: 4e plaats
      • Veldrit Bredene: 4e plaats
  • Veronique De Keyzer - petanque
    ​​​​​​​prestaties 2017:
    • clubkampioen de ruffelaars dames
  • Johan Bert - petanque
    ​​​​​​​prestaties 2017:
    • clubkampioen de ruffelaars heren

Aan allen van harte proficiat!

Wie zien wij als laureaat voor sportverdienstelijkheid?

  1. Alle individuele sporters die een verdienstelijke prestatie geleverd hebben in het jaar 2017. (kampioenen, ereplaatsen, bevorderingen, ...)
  2. Alle sportploegen die een verdienstelijke prestatie geleverd hebben in het jaar 2017. (kampioenen, bevorderingen, ...)
  3. Alle jeugdsporters die een verdienstelijke prestatie geleverd hebben in het jaar 2017. (kampioenen, ereplaatsen, bevorderingen, ...)
  4. Alle personen die een verdienstelijke bijdrage geleverd hebben in het sportleven. (personen die zich reeds geruime tijd belangeloos inzetten voor de sport, vb. bestuursleden, personen die de krijtlijnen op de voetbalvelden trekken, ...)
    In deze categorie worden personen die vorig jaar reeds gehuldigd werden niet als kandidaat weerhouden.

Reglement sportgala